Skriv sökord

Kontakt

Receptionen är öppen måndag-torsdag 08.00-16.30 och fredag 08.00-16.00
Växeln är öppen måndag-torsdag 08.30-16.30, fredag 08.30-16.00.
Lunchstängt 12.00-13.00

Telefon: 08-684 206 20
E-post: info@sparbankerna.se

Besöksadress: Vasagatan 11, 10 tr, 111 20 Stockholm
Postadress: Box 16249, 103 24 Stockholm

Björn Elfstrand kontakt

Björn Elfstrand

VD

bjorn.elfstrand@sparbankerna.se
08-684 206 26
Mobil: 073-840 06 45

Mikael Sylverberg

Ledningsstöd

mikael.sylverberg@sparbankerna.se
08-684 206 37
Mobil: 072-214 10 04

Lena Karlsson, Sparbankernas Riksförbund

Lena Karlsson

Administration, utbildningar & konferenser

lena.karlsson@sparbankerna.se
08-684 206 49
Mobil: 070-321 80 04

Martina kontakt 2

Martina Bergkvist

Administration/Reception

martina.bergkvist@sparbankerna.se
08-684 206 21
Mobil: 0732-70 45 54

minna arvidsson, Sparbankernas Riksförbund

Minna Arvidsson

Enhetschef Ekonomi

minna.arvidsson@sparbankerna.se
08-684 206 30
Mobil: 073-841 86 30

Andree Andersson 2021 kontakt

Andrée Andersson

Ekonom

andree.andersson@sparbankerna.se
08-684 206 29
Mobil: 073-389 5758

Therese Borg Sparbankernas Riksförbund

Therese Borg

Redovisningsekonom

therese.borg@sparbankerna.se
08-684 206 27
Mobil: 072-454 22 47

Hanne Konradsson 2023 kontakt

Hanne Konradsson

Kommunikations- och marknadschef

hanne.konradsson@sparbankerna.se
08-684 206 39
Mobil: 076-541 12 01

Kerstin Olby, Sparbankernas Riksförbund

Kerstin Olby

Kommunikatör

kerstin.olby@sparbankerna.se
08-684 206 22
Mobil: 070-549 90 44

AlexandravonMelen kontakt sv

Alexandra von Melen

Projektledare

alexandra.vonmelen@sparbankerna.se
08-684 206 40
Mobil: 076-141 45 97

Marie-Louise kontakt

Marie-Louise Ulfward

Chefsjurist/Enhetschef
Regelverk

marie-louise.ulfward@sparbankerna.se
08-684 206 28
Mobil: 072-213 91 83

Caroline Wänglund, jurist Sparbankernas Riksförbund

Caroline Wänglund

Jurist
Regelverk

caroline.wanglund@sparbankerna.se
08-684 206 25
Mobil: 073-688 35 83

Frederick Sheppard kontakt

Frederick Sheppard

Jurist
Regelverk

frederick.sheppard@sparbankerna.se
08-684 206 36
Mobil: 076–518 55 18

Ann Alstermark, Sparbankernas Riksförbund

Ann Alstermark

Enhetschef
Verksamhetsutveckling & IT

ann.alstermark@sparbankerna.se
08-684 206 23
Mobil: 073-588 73 49

Stefan Kullberg

IT-chef
Verksamhetsutveckling & IT

stefan.kullberg@sparbankerna.se
08-684 206 35
Mobil: 076-775 46 10

Ann-Sofie Jolde, Sparbankernas Riksförbund

Ann-Sofie Jolde

Verksamhetsutvecklare
Verksamhetsutveckling & IT

ann-sofie.jolde@sparbankerna.se

Mobil: 070-863 75 22

Bo Aronsson Sparbankernas Riksförbund

Bo Aronsson

Verksamhetsutvecklare
Verksamhetsutveckling & IT

bo.aronsson@sparbankerna.se
08-684 206 24
Mobil: 070-919 82 05