Skriv för att söka

Kontakt

Receptionen är öppen måndag-torsdag 08.00-16.30 fredag 08.00-16.00

Telefon: 08-684 206 20

E-post: info@sparbankerna.se

Besöksadress: Vasagatan 11, 10 tr, 111 20 Stockholm

Postadress: Box 16249, 103 24 Stockholm

eva_andersen_kontakt

Ewa Andersen

Vd

ewa.andersen@sparbankerna.se
08-684 206 21
Mobil 070-563 16 86

anders_thorson_kontakt

Anders Thorson

Ledningsstöd

anders.thorson@sparbankerna.se
08-684 206 37
Mobil 070-302 59 22

Lena Silvén  Förbundsekonom.Sparbankernas Riksförbund /Stockholm

Lena Silen

Förbundsekonom

lena.silen@sparbankerna.se
08-684 206 26
Mobil 070-775 19 90

annsofie_jolde_kontakt

Ann-Sofie Jolde

Ansvarig IT- & affärsutveckling

ann-sofie.jolde@sparbankerna.se
Mobil 070-863 75 22

Digital Printing System

Bo Aronsson

Projektledare IT- & affärsutveckling

bo.aronsson@sparbankerna.se
08-684 206 24
Mobil 070-919 82 05

bengt_nordstrom_kontakt

Bengt Nordström

Regelverksenheten

bengt.nordstrom@sparbankerna.se
08-684 206 28
Mobil 070-543 37 38

jan_hedkvist_kontakt

Jan Hedqvist

Regelverksenheten

jan.hedqvist@sparbankerna.se
08-684 206 29
Mobil 072-454 18 90

kerstin_olby_kontakt

Kerstin Olby

Kommunikatör

kerstin.olby@sparbankerna.se
08-684 206 22

Föräldraledig från 2019-10-14

therese_borg_kontakt

Therese Borg

Ekonomiansvarig

therese.borg@sparbankerna.se
08-684 206 27
Mobil: 0724-54 22 47

lena_karlsson_kontakt

Lena Karlsson

Administration, utbildningar och konferenser

lena.karlsson@sparbankerna.se
08-684 206 20
Mobil: 070-321 80 04