Skriv sökord

Kontakt

Receptionen är öppen måndag-torsdag 08.00-16.30 fredag 08.00-16.00
Växeln är öppen måndag-torsdag 08.30-16.30 fredag 08.30-16.00

Telefon: 08-684 206 20
E-post: info@sparbankerna.se

Besöksadress: Vasagatan 11, 10 tr, 111 20 Stockholm
Postadress: Box 16249, 103 24 Stockholm

Ewa_bw_ljusstyrka-24

Ewa Andersen

VD

ewa.andersen@sparbankerna.se
08-684 206 21
Mobil: 070-563 16 86

Anders_bw_ljusstyrka37

Anders Thorson

Ledningsstöd

anders.thorson@sparbankerna.se
08-684 206 37
Mobil: 070-302 59 22

Lena S_bw_ljusstyrka0

Lena Silen

Förbundsekonom

lena.silen@sparbankerna.se
08-684 206 26
Mobil: 070-775 19 90

Ann-Sofie_bw_ljusstyrka34

Ann-Sofie Jolde

IT- & affärsutveckling

ann-sofie.jolde@sparbankerna.se
Mobil: 070-863 75 22

Bosse_bw_ljusstyrka15

Bo Aronsson

Projektledare IT- & affärsutveckling

bo.aronsson@sparbankerna.se
08-684 206 24
Mobil: 070-919 82 05

Bengt_bw_ljusstyrka0

Bengt Nordström

Jurist

bengt.nordstrom@sparbankerna.se
08-684 206 28
Mobil: 070-543 37 38

minna arvidsson

Minna Arvidsson

Enhetschef Ekonomi

minna.arvidsson@sparbankerna.se
08-684 206 30
Mobil: 073-841 86 30

Kerstin_svartvit

Kerstin Olby

Kommunikatör

kerstin.olby@sparbankerna.se
08-684 206 22

Mobil: 070-549 90 44

Therese_bw_ljusstyrka-10

Therese Borg

Ekonomiansvarig

therese.borg@sparbankerna.se
08-684 206 27
Mobil: 072-454 22 47

Lena K_bw_ljusstyrka-58

Lena Karlsson

Administration, utbildningar och konferenser

lena.karlsson@sparbankerna.se
08-684 206 20
Mobil: 070-321 80 04

Ann_bw_ljusstyrka0

Ann Alstermark

Enhetschef Verksamhetsutveckling och IT

ann.alstermark@sparbankerna.se
08-684 206 23
Mobil: 073-588 73 49

Anna-Welsapar_svartvit

Anna Welsapar

Jurist

anna.welsapar@sparbankerna.se
08-684 206 25
Mobil: 073-840 06 45