Skriv sökord

Kontakt

Receptionen är öppen måndag-torsdag 08.00-16.30 fredag 08.00-16.00
Telefon: 08-684 206 20
E-post: info@sparbankerna.se

Besöksadress: Vasagatan 11, 10 tr, 111 20 Stockholm
Postadress: Box 16249, 103 24 Stockholm

Ewa_bw_ljusstyrka-24

Ewa Andersen

Vd

ewa.andersen@sparbankerna.se
08-684 206 21
Mobil 070-563 16 86

Anders_bw_ljusstyrka37

Anders Thorson

Ledningsstöd

anders.thorson@sparbankerna.se
08-684 206 37
Mobil 070-302 59 22

Lena S_bw_ljusstyrka0

Lena Silen

Förbundsekonom

lena.silen@sparbankerna.se
08-684 206 26
Mobil 070-775 19 90

Ann-Sofie_bw_ljusstyrka34

Ann-Sofie Jolde

IT- & affärsutveckling

ann-sofie.jolde@sparbankerna.se
Mobil 070-863 75 22

Bosse_bw_ljusstyrka15

Bo Aronsson

Projektledare IT- & affärsutveckling

bo.aronsson@sparbankerna.se
08-684 206 24
Mobil 070-919 82 05

Bengt_bw_ljusstyrka0

Bengt Nordström

Jurist

bengt.nordstrom@sparbankerna.se
08-684 206 28
Mobil 070-543 37 38

Janne_bw_ljusstyrka10

Jan Hedqvist

Jurist

jan.hedqvist@sparbankerna.se
08-684 206 29
Mobil 072-454 18 90

Kerstin_svartvit

Kerstin Olby

Kommunikatör

kerstin.olby@sparbankerna.se
08-684 206 22

Föräldraledig från 2019-10-14

Therese_bw_ljusstyrka-10

Therese Borg

Ekonomiansvarig

therese.borg@sparbankerna.se
08-684 206 27
Mobil: 0724-54 22 47

Lena K_bw_ljusstyrka-58

Lena Karlsson

Administration, utbildningar och konferenser

lena.karlsson@sparbankerna.se
08-684 206 20
Mobil: 070-321 80 04

Ann_bw_ljusstyrka0

Ann Alstermark

Enhetschef Verksamhetsutveckling och IT

ann.alstermark@sparbankerna.se
08-684 206 23
Mobil: 073 588 7349

Anna-Welsapar_svartvit

Anna Welsapar

Jurist – värdepapper

anna.welsapar@sparbankerna.se
08-684 206 20
Anna börjar 2020-02-24