Kontakt

Receptionen är öppen måndag-torsdag 08.00-16.30 fredag 08.00-16.00

Besöksadress: Vasagatan 11, 10 tr, 111 20 Stockholm
Postadress: Box 16249, 103 24 Stockholm
Telefon: 08-684 206 20
Fax: 08-700 85 27
E-post: info@sparbankerna.se
 

Ewa Andersen
Vd 
ewa.andersen@sparbankerna.se
08-684 206 21
Mobil 070-563 16 86

Anders Thorson
Ledningsstöd
anders.thorson@sparbankerna.se
08-684 206 37
Mobil 070-302 59 22

Lena Silen
Förbundsekonom
lena.silen@sparbankerna.se
Tel 08-684 206 26
Mobil 070-775 19 90

 

Ann-Sofie Jolde
Ansvarig IT- & affärsutveckling
ann-sofie.jolde@sparbankerna.se
Mobil 070-863 75 22

 

Bo Aronsson
Projektledare IT- & affärsutveckling
bo.aronsson@sparbankerna.se
Mobil 070-919 82 05

Bengt Nordström
ansvarig för Risk- och Compliance
bengt.nordstrom@sparbankerna.se
Tel 08-684 206 28
Mobil 070-543 37 38

Jan Hedqvist
Risk- och Compliance
jan.hedqvist@sparbankerna.se
Tel 08-684 206 29
Mobil 072-454 18 90
jobbar måndag till torsdag

Kerstin Olby
Kommunikatör
kerstin.olby@sparbankerna.se
Tel 08-684 206 22
Mobil 0705-499 044

Therese Borg 
Ekonomiansvarig
therese.borg@sparbankerna.se
jobbar tisdag till fredag
Tel 08-684 206 27

Tina Hasslund 
Administration, utbildningar och konferenser
tina.hasslund@sparbankerna.se
jobbar måndag till torsdag
Tel 08-684 206 20
Mobil 0703-21 80 04
 

 

 

 

 

Senast uppdaterad: 
2017-11-28